Skip to content

Ansatte / Organisering

Våre ansatte

Administrasjon Høgskolesenteret i Kongsvinger

Vegard Herlyng
Vegard Herlyng
Daglig leder
62 43 07 90 / 90 17 58 87
Gunhild S. Andersen
Gunhild S. Andersen
Administrasjon/eksamen
62 43 07 94 / 95 21 56 95
Marte Nilsen
Marte Nilsen
Administrasjon/økonomi
62 43 07 95 / 98 68 69 49
Martin Norstrøm
Martin Norstrøm
Marked og relasjon
45 45 00 07
Anders Øverby
Anders Øverby
Prosjektleder studier
62 43 07 96 / 99 77 84 90
Beate Skadsdammen
Beate Skadsdammen
Prosjektleder kurs
62 43 07 98 / 95 92 47 35
Hanne Hogseth
Hanne Hogseth
Prosjektleder
62 43 03 66 / 48 04 57 96
Kristin O. Gressberg
Kristin O. Gressberg
Fagskole
93 04 06 79
Emma Vestli
Emma Vestli
Etter- og videreutdanning bærekraft
41 56 14 83

Kontakt oss på telefon 62 43 07 95 eller hikpost@inn.no

Bachelor sykepleie

Marie Hornslien

Studieprogramansvarlig 
92 64 65 83
marie.hornslien@inn.no 

Åse Leirvik

Høgskolelektor 
62 43 07 88 / 99 27 37 56
ase.leirvik@inn.no

Hanne S. Finbråten

Førsteamanuensis
62 43 07 89 / 97 14 32 88
hanne.finbraten@inn.no

Randi V. Skyrud

Høgskolelektor
62 43 07 92 / 92 41 30 10
randi.skyrud@inn.no

Birgit Hauger

Høgskolelektor 
62 43 03 60
birgit.hauger@inn.no 

Emily B. Bergersen

Høgskolelektor 
62 43 07 97
emily.bergersen@inn.no

Anne Lyngstad

Høgsk-/øvingslærer
97 07 03 72
anne.lyngstad@inn.no

Brian David Unis

Førsteamanuensis
 

brian.unis@inn.no

Bachelor bærekraftsøkonomi

Tuva Kristine Langeland Nor

Studieveileder 
62 43 04 36
tuva.nor@inn.no 

Erlend Aas Gulbrandsen

Studieprogramansvarlig 
61 28 74 30
erlend.aas.gulbrandsen@inn.no

Andre fag ved Handelshøgskolen Innlandet

Handelshøgskolen Innlandet

Sentralbord 
62 43 05 10
handelshogskolen@inn.no 

Organisering

Høgskolesenteret i Kongsvinger administreres av Høgskolestiftelsen i Kongsvinger

Høgskolestiftelsen i Kongsvinger har 9 ansatte:

Vegard Herlyng                      Daglig leder
Gunhild Sander Andersen    Administrasjon/eksamen 
Marte Nilsen                           Administrasjon/økonomi 
Anders Øverby                       Prosjektleder studier
Beate Skadsdammen            Prosjektleder kurs
Hanne Lundberg Hogseth    Prosjektleder
Martin Norstrøm                     Marked og relasjon
Kristin Olivia Gressberg         Fagskole
Emma Vestli                            Etter- og videreutdanning bærekraft

Styret i Høgskolestiftelsen i Kongsvinger består av:

Frank Larsen                   Styreleder
Mette H. Anderssen       Nestleder
Anders Fjeld                    Styremedlem
Frode Ek. Skarnes          Styremedlem
Sjur A. Strand                 Styremedlem
Anne C. Holth                 Styremedlem
Jardar Andersen             Styremedlem
Astri Berrefjord               Styremedlem

Sign Up and Start Learning

Add Your Heading Text Here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.