Ansatte / Organisering

Her finner du en oversikt over ansatte og organisering

Administrasjon Høgskolesenteret i Kongsvinger

Studieveiledere - bachelor sykepleie

Marie Hornslien

Høgskolelektor
92 64 65 83
marie.hornslien@inn.no

Åse Leirvik

Høgskolelektor
62 43 07 88 / 99 27 37 56
ase.leirvik@inn.no

Hanne Søberg Finbråten

Førsteamanuensis
62 43 07 89 / 97 14 32 88
hanne.finbraten@inn.no

Jette Foss

Høgskolelektor
62 43 07 87 / 41 42 75 42
jette.foss@inn.no

Marianne Kumlin

Høgskolelektor
62 43 07 88
marianne.kumlin@inn.no

Marit Berg

Høgskolelektor
62 43 07 85 / 99 15 41 98
marit.berg2@inn.no

Randi Vangen Skyrud

Høgskolelektor
62 43 07 92 / 92 41 30 10
randi.skyrud@inn.no

Birgit Hauger

Høgskolelektor
62 43 03 60
birgit.hauger@inn.no

Emily Beatrice Bergersen

Høgskolelektor
62 43 07 97
emily.bergersen@inn.no

Kontakt oss på telefon 62 43 07 80 eller hikpost@inn.no

Organisering

Høgskolesenteret i Kongsvinger administreres av Høgskolestiftelsen i Kongsvinger.

Høgskolestiftelsen i Kongsvinger har 8 ansatte:

Vegard Herlyng - Daglig leder
Gunhild Sander Andersen - Administrasjon/eksamen
Marte Nilsen - Administrasjon/økonomi
Anders Øverby - Prosjektleder studier
Beate Skadsdammen - Prosjektleder kurs
Hanne Lundberg Hogseth - Prosjektleder
Rune Kjelsrud - Prosjektleder
Hikari Øverby - Prosjektmedarbeider

Styret består av:

Frank Larsen - styreleder
Einar Olav Skogholt - nestleder
Anders Fjeld
Anne Marte Tronsmo
Sjur Strand
Anne Trolie
Ann Cathrine Holth